Sponsorzy-Partnerzy

Sponsor tytularny-Predator Gamingowy brand firmy Acer. Jednego  z największych producentów komputerów i laptopów na świecie. Komputery o oryginalnym designie i specyfikacji umożliwiającej używanie do najbardziej wymagających pod względem sprzętowym zastosowań.  Dedykowane szukającym bezkompromisowego sprzętu graczom.

Sponsor Główny- Czołowy światowy producent komputerów i laptopów. Wysoka jakość i konkurencyjne ceny, oraz doskonałe wsparcie posprzedażowe- to główne zalety marki Acer. Marka Acer jest bardzo popularna  w Polsce zyskała rzesze zwolenników dzieki wydajności i niezawodności produkowanych przez nią komputerów i laptopów.

Gmina Gromadka Partner i Gospodarz wyścigu. Na terenie gminy rozegrany będzie wyścig.

Sponsor Wyścigu.

Sponsor wyścigu. Firma budowlano- usługowa.

Sponsor Wyścigu

Sponsor wyścigu firma świadcząca usługi Video 4K realizowane przy pomocy drona.

Polski producent z Wrocławia pomiarów mocy montowanych  w korbie. Firma oferuje również usługi,  polegające na montażu miernika  w korbie klienta do tej pory niedostępne na Polskim rynku. Na wyścig do Tomboli firma ufundowała Voucher dający 50 % zniżki na pomiar typu custom. To właśnie pomiar montowany  w korbie klienta.

 

Polski startup. Producent ekologicznych żeli i batonów dla sportowców zdrowe, naturalne żele i batony bez konserwantów wzmacniaczy smaku etc